חיפויים דקוריטביים

חיפויים מפליז, חיפויים ממתכת בגוונים מיוחדים, חיפויים מזכוכית, קורטן לחדרי לובי בבנייני יוקרה ובנייני משרדים, מעניקים ארשת של יוקרה המתעלה מעל הזמן והמרחב.
כל אלה יוצרים חללים בעלי תהודה, משחק ונוכחות המחברים בין הנצחי לזמני ויוצקים את היופי האולטימטיבי לתוך דרישות הנדסיות גבוהות ופרויקטים אדריכליים מאתגרים.

אהבתם את חיפוי הקירות שיצרנו?
רשמו לנו פרטים, וניצור עבורכם חיפויים מעוצבים מותאמים אישית

שאלות נפוצות

חיפויי החוץ של חברת מגנזי מבוססים על מבחני עמידות ונבדקו לצורך התאמה לתנאי חוץ משתנים. מסיבה זו, במגנזי מתאימים חומרי גלם מסוימים לחיפויי חוץ ואחרים מתאימים לחיפויי פנים.
מגוון חומרי הגלם ממנו ניתן ליצור חיפויים הוא כמעט אינסופי וכולל חומרים בסיסיים ושילובים של חומרים שונים. ביניהם תוכלו למצוא אלומיניום בגוונים מיוחדים, חיפויים מקורטן, חיפויים העשויים פליז (ברונזה) וכן חומרים המתאימים לחיפויי מעליות, חיפויי דלתות וניצבים אחרים הזוכים לקבל עיצוב וחיים מחודשים.
חברת מגנזי בע"מ מייצרת חיפויים מחומרים עמידים ויציבים העומדים בתווי תקן בינלאומיים ומשתלבים בחלל הבית.
כל המוצרים והרהיטים המיוצרים בבית מגנזי עוברים סדרת בדיקות מחמירה להבטחת עמידות התוצרים למשך שנים רבות. יחד עם זאת, בכל שאלה ובקשה, המומחים של חברת מגנזי עומדים לרשותכם.
כן. חיפויי הקירות הייחודיים והמעוצבים של חברת מגנזי כוללים אופציה לשינויים והתאמה לסגנונות שונים של קירות, לרבות קירות מעוגלים ועוד.